Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Leošova Monika se pěkně plácla přes kapsu! Kolik stály její koktejlky a psaníčko?

Monika se pyšní krásnou postavou, o tom žádná. Je fakt, že jí díky
tomu sluší úplně všechno. Od doby, co randí s Leošem, si ale potrpí na
luxusnější kousky.
Zdroj: Instagram/Monika Koblížková
Partnerka Leoše Mareše Monika Koblížková o sobě dává pravidelně vědět. Její Instagram je zasypaný fotkami z nejrůznějších akcí. A hlavně tím, co má zrovna na sobě. Tentokrát vyvěsila fotku z nočního klubu Le Bain v New Yorku. Tipnete si, na kolik ji vyšly rudé koktejlky a zlaté psaníčko?

Monika je módní redaktorkou a tak nesmí nic ponechat náhodě. Musí jít příkladem a tak hodně dbá na to, co má zrovna na sobě, k jaké příležitosti a za kolik peněz. Po boku Leoše se jistě nemá vůbec špatně. O tom svědčí i fakt, že spolu cestují po světě a Monika si dopřává nákupy v luxusních buticích. Co by partnerka nejlépe placeného moderátora u nás si musí hlídat, jak vypadá.

Před pár hodinami, během párty pro kalendář Campari, vyvěsila na svůj instagram fotku v luxusních, červených koktejlkách značky Hervé Leger doplněných o černé sandálky na podpatku a zlaté psaníčko Bottega Veneta.

Nejsou to jen tak ledajaké značky. Monika se musela dost plácnout přes kapsu! Tyto nádherně rudé koktejlky vyjdou na 30 000 korun, stejně tak i psaníčko. Jestli kabelku a šaty dostala darem, nebo si na ně poctivě vydělala, je otázkou.

Související články

Další články