Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Leošova láska Monika si zapomněla doma podprsenku! Podívejte se, jak jí PROSVÍTALY BRADAVKY!

Zamilovaným hrdličkám to opravdu slušelo, ale Monika svá neposedná prsa
neudržela na uzdě.
+ Další 2 fotografie
Kde se něco významného děje, tam nemůže chybět ani náš nejoblíbenější moderátor Leoš Mareš (40) se svou přítelkyní Monikou Koblížkovou (34). Zamilovaný pár jsme potkali na otevření nového kasina Magis Planet Gold Na Poříčí a sexy brunetka všem vyrazila dech. Její prsa se drala na svobodu.

Monika si vždy dává záležet, co má na sobě, aby reprezentovala svého bohatého partnera. V šatičkách jí to opravdu děsně slušelo, vypadala jako panenka, ale přeci jen něco tak trochu nevychytala. Nebo byl záměr ukázat bradavky?

Módní redaktorka si po vzoru světových celebrit na openning party nového kasina nevzala podpsenku, myslela si asi, že to nikdo nepozná. Bohužel, šaty byly z tak lehkého materiálu, že bradavky byly dost zřetelně vidět.

Ale nikoho to vážně nepohoršovalo, ba naopak. Ani Leoš z toho nebyl nesvůj, vždyť má krásnou holku, tak proč ji pořádně neukázat? Monika má výstavní prsa, které neznají gravitaci, drží, kde mají. Kdejaká holka jí je může závidět.

Pár se po celý večer skvěle bavil, zkusili si i ruletu a poker. A to, že někde něco prosvítalo, bylo jen takové zpestření večera. Zamilovaným hrdličkám to rozhodně náladu nezkazilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články