Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leošova cesta za bohatstvím: Peníze mu tečou od oddaných fanoušků!

Leoš ví, jak na to.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Chybí vám v peněžence nějaké zlaťáky a přitom se vám nechce pracovat? Pak vám všem Leoš Mareš ukazuje cestu. Baví vás jeho Instagram plný vtipných hlášek a máte pocit, že je píše jen tak? Pravý důvod vás možná dost překvapí!

Leoš Mareš (40) stále patří k nejlepším českým moderátorům. Sice dávno není tím nejžádanějším, ale pořád má nabídek víc než dost. V každém případě nevydělává pouze jako moderátor.

Velmi šikovně je totiž on a celý jeho tým schopen využívat sociální sítě, především pak Instagram. Stovky tisíc odběratelů se totiž dají šikovně využít a to Leoš dělá. Ze svého profilu si totiž udělal tak trochu reklamní plochu.

Ač je vtipný a mnozí jeho hashtagy žijí, tak je i velmi chytrý a dokáže si spočítat, že se podobným způsobem dá přijít k opravdu pohádkovým penězům. Právě proto také propaguje, co se dá, od jídla až po svoji rodinu.

Související články

Další články