Říká se, že když chcete vědět, jak vaše partnerka bude za pár let vypadat, tak se podívejte na její mámu. Jestli je tohle pravdivé, tak se Leoš Mareš (39) opravdu nemá čeho obávat. Maminka milenky Moniky Koblížkové Helena je opravdová kočka.

Není divu, že se s ní chlubí na Instagramu dokonce i v županu. Rozhodně nevypadá na stárnoucí ženu, a jestli bude Monika vypadat jak ona, tak si moderátor může jen libovat.

Jen nás trochu zarazilo to, jak už svůj vztah teda po šesti měsících berou sakra vážně. Nejenže redaktorka doprovází Leoše na každé natáčení StarDance, ale dokonce neváhala a přivedla i svou půvabnou maminku, se kterou seděly u stolu společně s Leošovou maminkou Lenkou.

Tomu už se teda říká opravdová láska a vypadá to, že je ruka v rukávě. Leoš rozhodně jen tak někoho nepředstavoval svým rodičům, tohle je spíš výjimka.

Zdá se, že ho Monika nepřivedla jen ke zdravějšímu životnímu stylu, ale možná se v budoucnu dočkáme hvězdné veselky. Teda až se Leoš rozvede se svou stále oficiální manželkou Monikou…