Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Leoši, stárneš, všímají si fanoušci! Mareš vypadá jako vyžilý stařec...

Zdroj: Instagram
+ Dalších 50 fotografií
zub času
Moderátor Leoš Mareš (43) má za sebou velmi vyčerpávající období, kdy se několik měsíců připravoval na své tři koncerty, které byly nakonec beznadějně vyprodané. Únava a životní styl se na moderátorovi začíná podepisovat... Leoš stárne, což je vidět nejen na jeho obličeji, ale tento smutný fakt sám přiznává.

Nejlépe placený moderátor v České republice není pro nic za nic. Leoš je naprostý profesionál a co se týká práce, předchází ho pověst více než dobrá. Takovou disciplínu a stres pak musí člověk občas vyvážit pořádným vyhozením si z kopýtka, což Leoš (43) po celou svoji kariéru praktikoval... Bouřlivé večírky, párty do rána, nějaký ten alkohol a nedostatek spánku udělaly své.

Leoš je v obličeji pořádně unavený a jeho vrásky na obličeji nemají mnohdy ani o 15 let starší muži.

Toho si je moderátor vědom a ke svému videu, kde odhalil unavenou tvář, napsal s humorem jemu vlastním pár veršů: "Neděle. Trochu stárnu. Je tu ňákej starej chlap, šel čekat ven před dům. Podle mě mu může být tak čtyřicet sedm. Tak to jsem musel zasáhnout a bránit svoji čest. Já jsem přece mnohem mladší, je mi čtyřicet šest."

Stejně tak si vyžilé tváře všimli i Leošovi sledující. "Stárneš, Leoši," napsal jeden z nich. "Dobře přejetej...," doplnil další.

Jeho láska Monika (38) proti Leošovi vypadá jako holčička, i když už také není nejmladší. Nicméně to tomuto populárnímu páru stále krásně klape. O víkendu si udělali výlet i se svým francouzským buldočkem a užívali si jeden druhého. Odpočinek je důležitý a u tak vytíženého člověka, jako je Leoš, to platí dvojnásob.

Související články

Další články