Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Leoši, kam se poděl tvůj moderátorský talent? Nepřipravený Mareš četl v SuperStar z papíru!

Proč se Leoš Mareš na první živou SuperStar tak špatně připravil?
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 119 fotografií
Leoš Mareš (42) má za sebou pořádně vypjatý týden. Vystresoval ho Kazma (32), který nafingoval drsnou bouračku a teď ho nutí, aby kvůli trabantové sázce odevzdal své ferrari. Do toho dvakrát vystupoval před plnou O2 arénou. Když potom nadešel den, kdy poprvé moderoval přímý přenos letošní SuperStar, nepodal zrovna dokonalý výkon!

Nejdřív ho podle převezl Kazma, potom dal všechny síly do dvou velkolepých koncertů a do SuperStar už Leoš Mareš (42) očividně mnoho snahy nevložil.

První přímý přenos oblíbené pěvecké soutěže Mareš moderoval po boku krásné Jasmíny Alagič (27). Ta však stála spíš v ústraní a větší část přímého přenosu byla právě na Leošovi. Jak jsme ale viděli, s přípravou si hlavu příliš nelámal.

„Tak já to radši přečtu, protože tak, jak je to tady napsáno, bych to nikdy neřekl,“ řekl s úšklebkem Leoš v živém vysílání. To u hvězdného moderátora nepamatujeme!

Je sice pravdou, že i Mareš je jenom člověk a podívat se občas do papíru, když něco zapomene, je rozhodně jeho právo. Jenomže v neděli z něj četl hned několikrát a ani se to nesnažil zamaskovat.

Trošku ho omlouvá, že měl za sebou opravdu náročné dny. SuperStar moderuje po delší době, tak snad nezapomněl, jak se to u takového velkého televizního kolosu dělá. Doufejme, že příště to bude minimálně o dvě třídy lepší!

Související články

Další články