Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoši, jsi nejlepší chlap v Česku! Mareš zase dokonale rozmazlil svou princezničku Moniku!

+ Dalších 30 fotografií
Čím je starší, tím víc po něm ženské jdou. Je to až k nevíře, jak Leoš Mareš za ta léta nabral na atraktivitě, alespoň tedy v očích českých fanynek. Ty zase jednou dostal tím, že svou milou Monču vytáhl na pořádnou véču! Vypadá to, že na stará kolena je Leoš opravdu partie k pohledání a konečně má i úroveň!

Asi nejpopulárnější moderátor v Česku je v poslední době opravdu miláčkem žen. Za prvé tak trochu stárne do krásy, respektive už to není takové ucho a skutečně se na něj dá i koukat, pokud nezačne zpívat. A za druhé všechny dostává tím, jak se stará o svoji drahou polovičku.

Jeho milovaná slavila 36. narozeniny, a tak ji Leoš nechal dát pořádně napapat v luxusu. Společně vyrazili do Four Seasons a užili si pořádnou romantiku.

Oslavenkyni to moc slušelo, Leoš si ji za dobu jejich vztahu totiž pořádně vytunil a pěkně nám zkrásněla. Tihle dva patří k nejhezčím párům českého šoubyznysu. Krása jednoduše střídá nádheru! Tak doufáme, že společně budou důstojně stárnout dál a my se alespoň budeme mít na co dívat!

Související články

Další články