Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Leoši, chci s tebou zase zpívat: Je Lackovi ze SuperStar 100 tisíc za jednu písničku málo?

Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Mecenáš Leoš
Životní příběh, který dojímal k slzám. Dalo by se říct, že především s tím přišel Ladislav Angyal (17) ze slovenského Komárna do SuperStar 2018. Navrch přihodil ještě chytlavý hit Pošta a hvězda letošních jarních měsíců byla na světě. Vrcholem pro Lacka bylo vystoupení na koncertě Leoše Mareše (42), za něž inkasoval rovných 100 tisíc korun!

Přes milion korun mu darovali diváci SuperStar 2018, dalších 100 tisíc přihodil Leoš Mareš za zazpívání jediné písničky. Lackovi Angyalovi, jehož těžký životní příběh dojal Česko i Slovensko, se vystupování v pražské O2 aréně zalíbilo. A chtěl by se tam podívat znovu!

Jelikož Mareš chystá na příští rok další koncerty, není to nemožné. "Moc rád bych s Leošem zase vystoupil, za tu první příležitost mu budu vděčný do konce života. Zatím mi od Leoše nabídka nepřišla, ale třeba se to stane," řekl eXtra.cz Lacko.

"I kdyby mě tentokrát nepozval, zlobit se určitě nebudu. S Leošem jsme od SuperStar v kontaktu, dá se říct, že se z nás stali kamarádi. Strávili jsme spolu od té doby nějaký čas, rozumíme si," dodal účastník populární pěvecké show.

Po vypadnutí z letošní SuperStar už Lacko nebyl tolik vidět. Vrátil se zpátky do rodného Komárna a zdá se, že už se ani naplno nevěnuje hudbě. Jezdí coby rozhodčí pískat fotbalové zápasy a očividně je šťastný. Tak držíme palce, aby mu to vydrželo už napořád.

Související články

Další články