Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Leoši, buď chlap a dej Kazmovi ty klíče. Ferrari 488 Spider by mělo změnit majitele

Leoš nejdříve uznal, že auto prohrál. Pak se začal cukat.
+ Dalších 80 fotografií
Moderátor Leoš Mareš (42) prohrál luxusní Ferrari 488 Spider. Mareš se nechal nachytat do drsné léčky, kterou na něj nachystal Kazma (32). Past v podobě zinscenované nehody byla opravdu nechutná. Kazma zaslouží hluboké opovržení. Jenže luxusní vůz prostě vyhrál. A Mareš porážku nejprve přiznal.

Leoš Mareš (42) nejprve přiznal, že Ferrari 488 Spider prohrál. Zachoval se jako chlap, který umí prohrávat a přiznal, že o auto přijde.

„Víš, že nám teď musíš dát to auto? Víš to?“ ptá se Kazma zaskočeného Mareše, který si myslel, že pomáhal u skutečné nehody. „Je to tak. Slovo platí,“ uznává Mareš. Nevykrucuje se, pokorně přiznává, že sázku prohrál. Byl načapán v jiném autě, než je trabant.

Jenže pak se to Leošovi rozleželo v hlavě. Popírá, že byl předem s Kazmou (32) domluven a chtěl účinkovat v jeho show. Ferrari ale dát nechce. Leoš volá na pomoc své fanoušky. Ti za ním stojí a tvrdí, že sázku neprohrál.

Kazmovi fanoušci ale mají jiný názor. Leoš prostě luxusní bourák prohrál a teď se jen cuká.

Pokud uvěříme tvrzení, že Kazma a Leoš nejsou domluveni předem, tak prostě Mareš prohrál. Kazmova léčka byla neetická, byla doslova odporná… Jenže past sklapla.

Kazma se už k celé záležitosti také vyjádřil. „Díky moc za podporu, za všechny milé zprávy, které mi píšete, a chci vám dneska říct jen jednu věc. Pořád čekáme na klíče,“ vzkázal Marešovi.

A my čekáme také. Oba pánové by se mohli zachovat jako chlapi. Mareš uznat prohru a dát Kazmovi auto. Kazma by pak Ferrari 488 Spider mohl věnovat na dobročinné účely. Myslíme si, že Leoš je takový bourák, že si může pak v klidu koupit ještě nadupanější auto. A za pár let se o něj třeba může zase vsadit…

Mohlo by vás zajímat

Další články