Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Leoše Mareše vyděsil velbloud na silnici v Česku: Nikdo netuší, kde se tam vzal

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Záhada
Ve středu ráno si musel Leoš Mareš (43) několikrát promnout oči, aby se přesvědčil, že se mu to nezdá. Po cestách v Jizerských horách se totiž potuloval velbloud a moderátor z toho byl v šoku. Zvíře se procházelo po silnici a vyhýbalo se sněhu, reflexní prvky ovšem na sobě nemělo.

„Aktuálně z dopravy: Na silnici v obci Janov nad Nisou se po komunikaci pohybuje velbloud bez reflexních prvků a bez doprovodu osoby,“ divil se Mareš (43) na Instagramu.

Moderátor fotku převzal od fanouška, jenž ale nebyl nebyl jediný, kdo na zvíře na zasněžené silnici narazil. Záhy se tak o něm dozvěděli policisté.

Zasahovat nemuseli, majiteli se totiž podařilo velblouda odchytit svépomocí. "Nevznikla žádná škoda ani nebyl nikdo zraněn. Jak zvíře uteklo, jsme nezjišťovali,“ řekla portálu novinky.cz policejní mluvčí Dagmar Sochorová s tím, že netuší, odkud velbloud pochází.

Později se ukázalo, že uprchl z Prezidentské chaty nad Bedřichovem. Společně s ním se z ohrady dostalo ven i několik koní.

Mohlo by vás zajímat

Další články