Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leoš v krokodýlovi, lolita Jasmina a odhalené pupíky: Tohle všechno bylo vidět na party SuperStar

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
móda
Ve středu se konala v Bratislavě party pěvecké soutěže SuperStar, která vtrhne na obrazovky už 16. února. Chybět nemohla hvězdná porota ve složení 1. Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová, herečka Patricie Pagáčová, muzikant Paľo Habera, moderátor Leoš Mareš a šoumen a muzikant Marián Čekovský.

Některým celebritám to na večírku SuperStar slušelo, někteří ale se svými outfity šláply vedle. Zatímco Jasmina Alagič všechny šokovala napíchanými rty a kratičkou sukní, moderátor Leoš Mareš odhalil zálibu ve výstředních kožených bundičkách. Kdo další svůj model na party příliš nevychytal?

Leošův krokodýl

Leoš Mareš (43) byl ve své zelené bundě nepřehlédnutelný. „Kožbu“ z krokodýlí kůže Mareš oblékl i na několik natáčení a oblíbil si ji natolik, že jí zůstal věrný i na party. To muzikant Paľo Habera se držel více při zemi a zvolil klasickou hnědou, pro rockera ideální, koženou bundu, kterou doplnil jednoduchým bílým tričkem a modrými džínami.

Odhalená bříška

Na party se to hemžilo holými pupíky. Krátký top zvolila slovenská zpěvačka Veronika Krúpa Nízlová, porotkyně Patricie Pagáčová i zpěvačka Emma Drobná. Zatímco Veronika i Emma mají na takový model proporce, Patricie si klidně mohla vzít triko o něco delší. I její fanoušci si všimli, že se herečka trošku zakulatila a úzké džíny do pasu a krátký top nebylo úplně to pravé ořechové. Jinak to bývalé hvězdě Ulice slušelo a večer si bezvadně užila.

Monika Bagárová, která je v požehnaném stavu, vypadala i v upnutých šatech skvěle. Vypadá to, že zatím nepřibrala kromě bříška ani deko a navíc velmi zkrásněla. Večírek si užila i bez skleničky s alkoholem.

Související články

Další články