Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš trumfnul Babiše! Za 19 hodin v Paříži dal neskutečný ranec!

Leoš si potrpí na luxus.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Leoš Mareš je poslední rok a kousek neskutečný romantik. Opravdu si ani nepamatujeme, kdy jeho činy byly tak romantické, jako tomu je s jeho nynější láskou Monikou Koblížkovou. Jeho poslední romantický “kousek” vám doslova vyrazí dech!

Leoš Mareš (40) žije, jako kdyby jeho dnešní den byl ten poslední. Jak jinak si pak vysvětlit jeho nečekaný výlet do Paříže! Své přítelkyni Monice Koblížkové doslova vyrazil dech svým romantickým počinem.

Nejprve ji vzal do auta a oznámil jí, že jedou na výlet do Karlových Varů. Jelikož směr Karlovy Vary je od Leoše také přímý směr na Letiště Václava Havla, nebylo těžké na poslední chvíli změnit směr jízdy.

Monika měla s sebou jen pár hadříků a Leoš neustále dokumentoval svým telefonem reakce své přítelkyně. Pak, když si tento zamilovaný pár sedl do letadla, letuška všem přítomným oznámila kurz letu. Paříž! Achhhh, jaké jiné město je více proslavené láskou nežli Paříž…

Leoš není žádný troškař a ani Zdeněk Troška, a proto vybral na necelý jednodenní výlet jeden z nejvybranějších hotelů v celé Francii. Slavný hotel Four Seasons George V Paris není jen tak nějaký obyčejný hotel. Je to místo plné přepychu a člověk se v něm hned cítí jako novodobý Ludvík XIV.

Bohužel cena tohoto hotelu už tak zábavná není. Jedna noc vás totiž vyjde na 32 000 Kč až 98 000 Kč za noc – bez snídaně. Předpokládáme, že Leoš vybral nejlevnější variantu, jinak by jeho instagramový profil měl nejméně 1200 selfíček, jako Kim Kardashian West z jednoho dne v Thajsku.

A Monika? Ta ze sebe dostala jen toto… “Děkuju ti za těch 19 kouzelných hodin v Paříži.” Leoš jen odvětil “Rádo se stalo”. Tomu se říká předvánoční vášeň v plném proudu.

Související články

Další články