Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Leoš s Petrou už se zase usmiřují v Emirátech: Jako rukojmí drží děti a smějí se nám! Proč? Vy nevíte, co v SAE stojí banány?

To je ale odhalení! V Dubaji stojí banány jen patnáct kaček kilo!
+ Další 4 fotografie
Moderátor Leoš Mareš a modelka Petra Faltýnová mají za sebou první obnovení vztahu v tomto týdnu, a tak to hned po Miss zajeli oslavit do Emirátů, kde se usmiřují pravidelně a vzhledem k četnosti kopaček už se tam možná i nejednou rozcházeli. Dovolenou s nimi tráví její dcera a jeho syn, které dle našeho názoru dost zbytečně seznamují. V jakých sestavách poletí zpátky a co tam vůbec dělají?

V neděli ráno po Miss za odměnu, že tam Petra (37) neudělala žádný průšvih, odletěl moderátor (38) s Faltýnovou, synem Matějem (5) a dcerou modelky Adriankou Šteklovou (5) do Abú Dhabí, kde jsou podle obvykle velmi dobře informovaného zdroje blízkého české ambasádě stále pohromadě, i když už je pátek.

„Hned po České Miss v neděli ráno jsme zmizeli. Abú Dhabí. Dovolená s dětmi je radost až na kost,“ pochlubil se bývalý několikanásobný a budoucí expřítel Faltýnové na Instagramu a přidal několik megadojemným snímků celé krajně podezřelé výpravy v hotelovém bazénu. Snímky jasně demonstrují rodinné štěstí a pohodu a zejména Petra vypadá velmi šťastně. Aby ne! Nejen že má díky diverzifikovanému rozložení potenciálních, reálných, údajných a tajných oficiálních milenců zajištěnu aktuálně nekonečnou dovolenou na ose USA – Praha – Dubaj, ale hlavně, věděli jste, že v Abú Dhabí, emirátu sousedícím s Dubajem, pořídíte kilogram banánů za patnáct korun, což je méně než v tuzemském Lidlu, kde stojí dvacku!

„Ibalgin, otec roku, zmačkanej, shoppingovanej, šťastnej,“ ujistil fanoušky doma Leoš, že do následujícího víkendu vstupuje stejně jako do minulého zadán, a my držíme palce, ať to dotáhne do hattricku, čímž by povedený páreček udělal z aktuálního reunionu třetí nejdelší vzájemné chození z dosavadních devíti a vypadá to, že poslední vzájemná šikana ve stylu „Já mám borce v Americe, no a co, já klátím světovou supermodelku“ padla oboustranně na úrodnou půdu.

Držíme palce a s těmi banány tam rozumně, máte tam děcka!

Mohlo by vás zajímat

Další články