Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš promluvil o vyšetřování incidentu na WC pražského baru: Co nám řekl k dívce, kterou měl zmlátit? A co s ní na toaletách dělal?

Leoš prý na záchodcích řádil jako černá ruka.
Zdroj: herminapress.cz

Moderátor Leoš Mareš (38) má problém s návštěvnicí baru Harley's, která jej na policii osočila z bezdůvodného napadení.

Toho se měl podle její výpovědi Leoš dopustit v noci na čtvrtek 8. května. Údajně napadená tvrdí, že se s hvězdou Novy dostala do konfliktu na záchodcích „VIPka“ klubu Harley's, kde ji měl opilý označit za děvku a udeřit ji pěstí.

Sám Mareš je celou věcí spíše pobaven: „Zajímavé, že to vyplulo na povrch až teď, po více než čtrnácti dnech. Nikoho jsem nenapadl, je to samozřejmě naprostá hloupost,“ řekl nám spíkr s tím, že ho překvapuje, že celou věc řeší úřady.

Těžko říct, co a zda vůbec něco se na toaletách mezi Leošem a slečnou odehrálo, jisté je, že věc bude řešit přestupková komise místního úřadu na Praze 4. To bude určitě, ostatně jako posledně, pořádná taškařice.

Deník Blesk rovněž otiskl údajnou výpověď zaměstnance baru, o které ale náš zdroj v Harley's tvrdí, že je velmi podezřelá. Podle něj v podniku skutečně o incidentu nikdo nic neví a neví ani o tom, že by o něm nesměl mluvit s novináři.

Související články

Další články