Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leoš oprášil na party roku ve Špindlu dýdžeje Kulku, tasil motýlka za sto tisíc a Verešová s Darou vlhly!

DJ Kulka jako jeden z posledních dýdžejů u nás hraje z vinylů a mezi
dýdžejskou smetánkou na Ibize se mu díky tomu přezdívá „Český
Carl Cox“.
Zdroj: Advantage Cars
+ Dalších 5 fotografií

Do Špindlu se sjely zlatokopky z blízkého a dalekého okolí, aby lačně nahlížely přes plot na mumraj okolo zdejšího vyhlášeného klubu, kde majitel luxusního pražského autosalonu Milan Vopička pořádal party s názvem Advantage Cars Unfair Party, na kterou se jako obvykle sjely nejen krásné vozy, ale i celebritní klienti jeho podniku v čele s Leošem Marešem (37), který se konečně zbavil jeho konto i kariéru ohrožující časované bomby Petry Faltýnové (35), a tak místní šelmy vycítily šanci.

Ty, které se dostaly dovnitř, tak mohly v extázi sledovat velký návrat Leošovy oblíbené kreace s názvem DJ Kulka, jehož set doprovodil módní show. Svého prodejce aut přijely bez nároku na honorář a z vděčnosti podpořit i Andrea Verešová (33), která trsala při vystoupení kapely Eddie Stoilow, a Dara Rolins (41), kterou ostřížím okem hlídal Rytmusovi pořadatel Vopička, neboť král slovenského rapu měl závazky jinde a jistota je prostě jistota.

Prestiž akce podtrhly tři věci – přítomnost předních bulvárních médií, které rády o Vopičkových akcích píší, aniž by je k tomu musel někdo stimulovat, prostě proto, že mají styl, dále desítky luxusních vozů ze stáje pořadatele, které lemovaly příjezdovou cestu k diskotéce, a také fakt, že Mareš tasil svého červeného motýlka od Karla Lagerfelda v ceně 1300 eur, kterého si bere pouze při naprosto mimořádných příležitostech, jako jsou křtiny jeho dětí nebo podávání vysvětlení na dopravním inspektorátu.

Prostě party laťka byla pro letošek ve Špindlu Milanem Vopičkou nastavena opět mimořádně vysoko a nechtěli bychom být v kůži toho, kdo tam bude pořádat mejdan po něm.

Související články

Další články