Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Leoš ochutnávač udeřil ve Varech: Tu blonďatou hlavu k okusování mu přitáhla Verešová!

Leoš Mareš s kámoškou Andrejky Verešové.
+ Další 2 fotografie
Leoš Mareš prožil v Karlových Varech moc vydařený večer, který mu zpříjemnila také neznámá plavovlasá kráska. Tuto dámu do Finlandia stanu přivedla modelka Andrea Verešová.

Leoš Mareš prožil ve Varech moc hezký večer. Jsme rádi, že Leoš již tolik netruchlí kvůli Petře Faltýnové a dokáže se věnovat i jiným dívkám.

Ve Finlandia stanu se potkal s Andrejkou Verešovou (35), která přišla s manželem Danielem Volopichem. Čtvrtý vrchol zajímavého čtyřúhelníku tvořila plavovlasá kráska.

Bylo vidět, že vedle této nádherné ženy se Mareš nenudí. Naopak roztál jako malý kluk a takhle šťastného jsme ho už dlouho neviděli.

Tajemné krásce nejprve něco zajímavého šeptal do ucha a pak si ji k sobě majetnicky přitáhl. Na dívce je vidět, že Marešovu přítomnost intenzivně prožívala.

Příští dny ukážou, zda se tato svůdná kost bude po boku Mareše objevovat i nadále.

Hezká je a bude určitě i hodná. Citlivý a vnímavý muž, jakým Leoš v soukromí je, by si zasloužil pevný vztah, plný něhy a porozumění.

Mohlo by vás zajímat

Další články