Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Leoš Noha o vánočních tradicích: Nutí mě do nich dcera přítelkyně a do kostela nechodím, protože jsem antikrist, směje se

+ Další 4 fotografie

Oblíbený herec Leoš Noha (54) má za sebou náročné období. Dlouhou dobu sváděl boj se svým zdravím, kdy mu dokonce hrozila transplantace srdce. Nyní se však zdá, že vše dopadlo, jak nejlépe mohlo. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak bude trávit Vánoce, a prozradil, jaké dodržuje tradice. Na půlnoční mši v kostele ho však nepotkáte. “Jsem antikrist, a navíc mám rád hip metal,” směje se. 

Leoš Noha má za sebou závažný boj se svým zdravím. Oblíbený herec byl dlouhou dobu na čekací listině na transplantaci srdce, to jeho totiž fungovalo pouze na dvacet procent. Když se však rozpovídal před nedávnem v rozhovoru pro eXtra.cz, rodině, blízkým, ale i fanouškům spadl kámen ze srdce. Leoš totiž všechny ujistil, že se jeho zdravotní stav velmi zlepšil. "Nehraju divadlo, což byla celkem velká psychická i fyzická zátěž, a musím říct, že mi to prospívá," prozradil nedávno pro eXtra.cz, co mu pomohlo.

Leoše Nohu v kostele nepotkáte

A to, že z nejhoršího je venku, potvrdil i tentokrát. Herce jsme zastihli na slavnostním křtu kalendáře Boxing Lucerna, který se uskutečnil v pražském One Clubu, a zdá se, že je v perfektní formě.

Naší redakci prozradil nejen to, jak bude trávit Vánoce, ale rozpovídal se i o tom, jaké tradice dodržuje a zda přikládá ruku k dílu. “No, do kostela nechodím, protože jsem antikrist, a navíc mám rád hip metal,” směje se Leoš v rozhovoru, který si můžete pustit v náhledovém videu. “Do kostela mě nikdo nedostane jen tak, ale jinak dcera mojí přítelkyně mě donutí dělat nějaké tradice. Posíláme oříšky po vodě, krajíme ty jablka, lejeme ty olova, házíme těma botama, ale pak stejně si nakonec dáme svařák a na všechno se vykašleme,” vypráví.

Vánoční shon není pro něj

Nejdůležitější ze všeho je však pro oblíbeného herce klid. A svařák. Vánoční shon rozhodně není pro něj: “Vždycky na to trošičku kašlu, já s tím vlastně nesouhlasím, s těma nervama kolem Vánoc. I vzhledem ke svýmu stavu se snažím být co nejvíce v klidu,” zabrousil ke svému zdraví, které si musí hlídat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy