Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Leoš Mareš zůstává králem: I Justin Bieber se bál ohrozit jeho prvenství a za koncert chce podstatně méně

Leoš Mareš zůstává králem: I Justin Bieber se bál ohrozit jeho prvenství a za koncert chce podstatně méně
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
PENÍZE
Světoznámá popová star Justin Bieber (26) se, jako by po vzoru Leoše Mareše (44), rozhodl své fanoušky potěšit placeným on-line koncertem. Respektoval snad, že zdaleka ještě nedosáhl Leošových kvalit a nemá tak hezký obývák, že lístek na něj nabízí výrazně levněji?

Justin Bieber je levnější

Leoš Mareš (44) měl své live představení z nového obýváku 26. prosince a za přístup na ně si řekl o 990 korun. Ohlasy byly ohromující

To Justin Bieber (26) se zdá být daleko skromnějším umělcem. Jak ukazuje stránka, na níž si lze koupit lístek, český uživatel za silvestrovskou noc s mladou hvězdou zaplatí 665 korun, což je o třetinu méně, než o kolik si řekl populární český moderátor. Lupen ale zákazníci růžového mobilního operátora se smlouvou v USA mohou dokonce získat zadarmo.

Koncert proběhne v pátek prvního ledna od 4:15 ráno našeho času a půjde o první vystoupení Biebera po třech letech.

V USA nenabídnou Hložka

Justin ale svým fandům určitě nenabídne tak unikátní servis jako český moderátor. Ten totiž měl i Daru Rolins (48), Standu Hložka nebo Ivu Pazderkovou a hlavně nyní nabízí záznam ze svého vánočního live pořadu.

Zájemci za něj opět zaplatí dalších 990 korun, ale nebudou k němu mít přístup navždy, jen do silvestrovské půlnoci. Aspoň se však nemusí bát, že by se vystoupení sekalo tak, jak si na to někteří diváci stěžovali přímo při vysílání.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy