Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš září štěstím! Užívá si luxusní dovolenou vedle zatraceně žhavé manželky Moniky

Zdroj: instagram
+ Dalších 58 fotografií
Tomu se říká umět žít naplno! Leoš Mareš (42) si užívá volno po boku své nádherné manželky Moniky Koblížkové (37) na jednom z nejluxusnějších řeckých ostrovů Mykonos. Kromě dobré nálady a nádherného počasí má Monika ještě něco navíc, zatraceně sexy tělo!

Monika Marešová v posledních dnech hodně maká na svém těle pod dozorem trenéra ve fitness centru nebo se ráda zapojí do sportovních kampaní různých značek. Není divu, že tvrdá dřina přinesla své ovoce a Monika ho hrdě vystavuje na dovolené se svým manželem Leošem Marešem.

Její tělo je pro běžné smrtelníky jednoduše dokonalé, a tak se hrdě pochlubila i na Instagramu. Tam kromě velké chvály a vtipných poznámek od fanynek a sledujících, kteří ji vynesli až do nebes, sklidila místy také kritiku, již by jen málokdo čekal. Někteří totiž odsuzují podle jejích názoru až moc vyhublou postavu Moniky. „Kdy naposledy jedla? Dohlédni na ní, Leoši,“ napsal jeden ze sledujících.

Manželé Marešovi ale kritiku a trapné poznámky obyčejných lidí neřeší, užívají si luxusní dovolenou, jak to oni umí, vtipkují na sociálních sítích a hlavně se věnují jeden druhému. No není ten jejich život prostě dokonalý?

Související články

Další články