Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš zapíjí syna Patrika Hezuckého: Oliver dostal od moderátora rozkošný dárek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
večírek
Patrik Hezucký se dnes ráno stal tatínkem. Manželka Nikola mu nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek, synka Olivera. Zatímco čerstvá maminka a Oliver odpočívají, tatínek Patrik radostnou událost zapíjí s kamarády. Nechybí Leoš Mareš, který věnoval Patrikovi krásný dáreček.

S porody se tento týden roztrhl pytel. Tolik šťastných tatínků a maminek hvězdných miminek jsme dlouho za tak krátkou dobu neviděli. Čtyři dny před Štědrým dnem se na svět narodil Oliver Hezucký, který byl pro rodiče Patrika a Nikolu doslova vymodleným.

Proto se sluší chlapečka pořádně zapít. Večírek s přáteli uspořádal Patrik už dnes večer. Chybět nemohl ani dlouholetý kamarád Leoš Mareš, který komorní párty zaznamenává na mobil a sdílí na Instragramu. Malý Olíček, jak mu Patrik říká, dostal první dáreček. Rozkošný komplet džín, trička a mikiny. Patrik byl z dárečku potěšený a bylo na něm vidět, že se s oblečením miminkovských velikostí teprve sžívá.

„Info pro příbuzné a vlastně celou rodinu a přátele: čau, jmenuju se Oliver, tak jsem konečně venku! Oba s maminkou jsme v pořádku. Posílejte dary!“ Takto oznámil pyšný táta radostnou novinu na svém Instagramu. Patrik nezapomněl zavtipkovat, že z jeho syna bude hokejista, vědec a prezident.

Související články

Další články