Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš vzal svoji Moniku na nejlevnější výlet všech dob! Kam?

Láska nebeská po Česku?
+ Dalších 15 fotografií
Leoš Mareš vzal svoje milované mezi "obyčejné" smrtelníky. Kam? A zvládla Monika výlet, který rozhodně nezaváněl luxusem?

Moderátor Leoš Mareš (41) si včera krásně zavzpomínal na své mládí, kdy ještě jako mladý klučina z Berouna neměl tolik peněz, aby mohl jezdit na nejrůznější luxusní dovolené. Svoji přítelkyni Moniku Koblížkovou (36) a syna Jakuba vzal tedy na dobrodružný výlet. Ptáte se kam? Odpověď Vás asi překvapí. Leoš totiž své milované vzal na velkou koupačku na Slapy.

I když kvalita vody ve vodní nádrží Slapy není úplně nejlepší a rozhodně se nejedná o nějaké křišťálově čisté jezero… přítelkyně Monika ukázala, že dokáže být i holka do nepohody. Žena si velmi rychle zvyká na luxus, ale to pro Moniku nic nemění na tom, že umí být chvílemi i skromné děvče.

Na Slapech si vypůjčila surf, na kterým si pohodově vyplula i se svým milovaným pejskem Mannym. Leoš si zas pro změnu vypůjčil klasické šlapadlo, na kterém si opaloval svoje vypracované tělo.

“Fotr Je Lotr, Forejt, Fotka Jak Z Osmdesátek, Přijďte Na Dijáky, Výlet Na Vodní NaDržku, Šlapka, Balaton, Maledivy…” napsal heslovitě Leoš k výletové fotce na svém Instagramu.

Monika má k Leošovým dětem velmi blízko a je jejich dobrá teta, vypadá to, že se Leoš snaží své děti intenzivně s Monikou stmelovat. Jako druhá maminka zatím Monika u Leošových synů boduje.

Mohlo by vás zajímat

Další články