Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš slaví narozeniny: Tyto krásky mu prošly ložnicí za posledních 10 let

Zdroj: archiv / profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Leoš má vkus
Leoš Mareš (42) je nejen skvělým moderátorem a komikem, ale také milovníkem žen. Až do roku 2015, kdy se bezhlavě zamiloval do své současné manželky Moniky (38), střídal ženy jako na běžícím páse a nemohl se jich nabažit. Není divu, když byla jedna krásnější než druhá!

Leošův zatím nejdelší vztah byl s jeho první ženou Monikou (44), rodným jménem Poslušnou. Se sympatickou blondýnkou chodil už roku 1998, kdy Marešovi bylo 22 let a Monice o rok víc. Po deseti letech se vzali, jenže už v témže roce začal Leoš Monice zahýbat s tehdejší studentkou učitelství Gábinou Dvořákovou (30).

Se snědou kráskou Mareš chodil až do května 2010. Dlouho však o samotě nezůstal. Už o měsíc později se začalo spekulovat o jeho vztahu s misskou Hanou Svobodovou S tou se poprvé ukázal na filmovém festivalu v Karlových Varech v červenci 2010. I když pár vypadal hodně zamilovaně a Leoš do Hanky dost investoval, láska jim vydržela jenom do podzimu roku 2011.

Útěchu z rozchodu našel u slovenské topmodelky Michaely Kociánové Mareš si tak vyzkoušel, jaké to je žít po boku vyhledávané supermodelky. Celý vztah se od začátku jevil jen jako pozlátko, už v únoru 2012 se pár rozešel.

Poté následovalo několik milostných eskapád s modelkou Petrou Faltýnovou (41). Pár se pravidelně scházel a rozcházel až do roku 2015, kdy se moderátor s nohatou Petrou nadobro rozešel. V létě 2015 potom přišel osudový okamžik, kdy potkal svou nynější manželku Moniku (38), tehdy ještě Koblížkovou. Seznámili se na svatbě stylisty Filipa Vaňka, kterého jejich seznámení samotného překvapilo.

Vypadá to, že Leoš konečně našel to, co hledal, a se svým "Avíkem" zůstane už do konce života. Leoši, všechno nejlepší a jen tak dál!

Související články

Další články