Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš šíří lásku! Připravil dojemné překvapení pro svatebčany: VIDEO

+ Dalších 97 fotografií
Moderátor Leoš Mareš opět zabodoval. Překvapil nic netušící novomanžele na jejich svatbě, kde se objevil. Zazpíval jim své známé písničky a dojal všechny až k slzám. Na svou sociální síť pak zveřejnil celé video ze svatby, které bylo nabité pozitivní atmosférou a štěstím.

Na sociální síti oblíbený moderátor Leoš Mareš uveřejnil dojemné video, kde šíří lásku. Nic netušícímu páru, který právě zažíval svůj nejdůležitější den v životě, udělal obrovskou radost. Moderátor si našel chvíli a dojel na svatbu, aby nevěstě a ženichovi udělal tento den ještě krásnějším.

Nikdo netušil, že se se ve svatební den objeví. Novomanželé i překvapení hosté byli nevěřili vlastním očím. Leoš vešel do místnosti nicnetušících svatebčanů, a hned na úvod spustil svá Tři slova.

Ženich byl tak dojatý, že začal plakat štěstím. „Měl jsem chvilku čas, tak jsem jim jel udělat radost." napsal na svůj profil Leoš. Maminka ženicha Davida pak zpívajícímu Leošovi zašeptala do ucha, že ho její syn miluje.

Jak se o svatbě dozvěděl, moderátor uveřejnil na Instagramu, kde ho sleduje téměř 600 tisíc lidí.

"Dobrý den pane Mareši, mám na Vás takový zvláštní dotaz.. Především Vám chci pogratulovat a poděkovat za Váš koncert, bylo to více než nadpozemské :)) Byli jsme na tom prvním :)) A asi 18x jsem brečela, jak jsem byla dojatá.. No a teď k mému dotazu. S přítelem se budeme brát 22.5.2018, v srpnu spolu budeme 3 roky.. On Vás má moc rád, nechci použít slovo zbožňuje, ale i to by sedělo. Prostě Vás uznává a respektuje :)) No a tak mě napadalo, jestli byste se chtěl zastavit u nás na svatbě na kus dortu? Víte, já pro něj chci udělat něco výjimečného, protože svatba je většinou více o nevěstě, než o ženichovi. A on je pro mě výjimečný. A vy jste zase výjimečný pro něj. Chtěla bych mu dát nějaký dárek, aby se cítil také výjimečně. Nikdo snad nepoužil tolikrát slovo výjimečný v jednom odstavci. Ale snad víte, co jsem tím chtěla říct. Ráda Vám za to dám i nějaké peníze. Vím, že máte spousty aktivit a nemáte moc času jezdit po svatbách. Děkuji Vám moc a přeji hezky den," napsala mu totiž budoucí nevěsta.

Leoš vystupoval zcela bez nároku na honorář. Zamilovaný pár dokonce nikdy neviděl, ale rozhodl se, že těmto lidem udělá radost. Svatebčané do poslední chvíle nevěděli, že si moderátor pro ně připraví takové vzrůšo.

Související články

Další články