Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Leoš Mareš si užívá tepla na Maledivách: Kromě zábavy se v ráji věnuje i práci

Leoš Mareš si užívá tepla na Maledivách: Kromě zábavy se v ráji věnuje i práci
Zdroj: archiv Leoše Mareše
+ Dalších 9 fotografií
dovolená
V Česku se o slovo hlásí zima, společenské akce se nekonají a ve volném čase není pořádně kam jít. Leoš Mareš (44) a jeho manželka Monika se proto rozhodli ohřát v dovolenkovém ráji na Maledivách. Kromě zábavy se ale známý moderátor věnuje i práci, a to přímo na lehátku na pláži.

Maledivy jsou jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Nádherné moře, zeleň a především relax, o jakém si v Česku můžeme nechat jen zdát. Do takového ráje vyrazil i Leoš Mareš s manželkou Monikou Marešovou (39).

Leoš a Monika si čas od času rádi užijí luxusní dovolenou, otevření jsou exotickým krajům i zimním radovánkám. Ke konci listopadu si vybrali právě Maledivy, rozhodně to pro ně ale není útěk od pracovních povinností.

Už dlouhá léta je Mareš moderátorem Ranní show na rádiu Evropa 2. Ani odjezd na Maledivy mu nezabránil v práci velmi zvláštní formou home office. S mikrofonem a sluchátky seděl přímo na pláži a zkoušel, jak bude jeho vysílání z dovolené vypadat.

Oddech

Pracovní povinnosti Leoše Mareše nebudou ani na dovolené zaměstnávat dlouho, může si proto s manželkou užívat všech možných aktivit. Na sociálních sítích se pochlubili jízdou na kole a Monika pak ukázala, jaký výhled měla na moře při válení na pláži.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy