Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si užívá s rodinou ve Špindlu: Takhle rozmazluje Moniku a své dva syny

Zdroj: Se souhlasem Moniky Marešové
+ Dalších 13 fotografií
vánoční dovolená
Jeden z vánočních dárků letos Leoš Mareš (43) naděloval o dva dny dřív. Se svou milovanou Monikou (38) a syny Jakubem (13) a Matějem (10) z prvního manželství vyrazil do Špindlerova Mlýna. A z fotek je víc než jasné, že zimních radovánek si tahle čtveřice užila dosyta!

Lakota nikdy neplatila za Marešovo (43) druhé jméno. Kdyby nejpopulárnější český moderátor mohl, rozdal by se úplně pro všechny. To však není v silách ani matadora našeho showbyznysového rybníčku, a tak těsně před Štědrým dnem udělal radost alespoň rodině.

Leoš vzal milovanou manželku Moniku (38) na hory, ale nezapomněl ani na další dva životní poklady. Do oblíbeného Špindlerova Mlýna s dvojicí jeli i Marešovi synové Jakub (13) a Matěj (10).

"Mareš, Mareš, Mareš," okomentoval Leoš fotku se svými kluky. A připojil otázku, kam se poděl jeho pověstný kožich. Místo huňáče moderátor oblékl zářivě bílou bundu.

Zatím není jasné, zda si Kuba s Matějem rozbalí dárky u táty Leoše, anebo budou u maminky. Ať tak či onak, díky výletu do Špindlu na letošní Vánoce jen tak nezapomenou.

Související články

Další články