Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si nepřestává užívat života! Další luxusní dovolená a Moničino neskutečné tělo v akci

+ Dalších 61 fotografií
Život jako z pohádky! Leoš Mareš (42) si užívá další dovolenou v pořadí vedle své půvabné manželky Moniky Koblížkové (37). Jen nedávno trávili dovolenou na jednom z nejluxusnějších řeckých ostrovů Mykonos a teď si užívají jachtu a krásy Chorvatska.

Monika Koblížková Marešová v posledních dnech hodně maká na svém těle pod dozorem trenéra ve fitness centru nebo se ráda zapojí do sportovních kampaní různých značek. Není divu, že tvrdá dřina přinesla své ovoce a Monika tělo hrdě vystavuje na dovolené se svým manželem Leošem Marešem (42).

Její tělo je pro běžné smrtelníky jednoduše dokonalé, a tak se hrdě pochlubí i v plavkách na Instagramu. Tam kromě velké chvály a vtipných poznámek od fanynek a sledujících, kteří ji vynesli až do nebes, sklidila místy také kritiku, již by jen málokdo čekal. Někteří totiž odsuzují Moničinu podle jejich názoru až moc vyhublou postavu. „Kdy naposledy jedla? Dohlédni na ni, Leoši,“ napsal jeden ze sledujících.

Manželé Marešovi ale kritiku a trapné poznámky obyčejných lidí neřeší, užívají si další luxusní dovolenou, jak to oni umí, vtipkují na sociálních sítích a hlavně se věnují jeden druhému. No není ten jejich život prostě dokonalý? Nejdřív si dovolenou užívali v Řecku, momentálně se nachází v Chorvatsku. Kam povedou jejích další kroky?

Mohlo by vás zajímat

Další články