Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si musel oddechnout: Kluk od Jágrovy Veroniky se dotýkal i Moniky

Zdroj: Benedikt Renč pro Berhardt
+ Dalších 50 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Miroslav Dubovický (27) je ideální chlap. Vypadá skvěle, umí ženu svých snů ochránit coby jeden z nejlepších kickboxerů u nás, navíc působí jako rošťák a ještě k tomu jako bonus je s ním velká sranda. Když se teď ukázalo, že mu podlehla Jágrova bývalka Veronika Kopřivová (27), mohlo to slušně vyděsit i Leoše Mareše (43).

Namakaný Kopřivové přítel se totiž poměrně nedávno ochomýtal i kolem spíkrovy manželky Moniky Marešové (44).

Stylista Filip Vaněk loni připravil kolekci dámských i pánských obleků a tvářemi se stala jak Monika, tak dvojčata Miroslav a Martin Dubovičtí.

Charisma

A když je Míra dobrý mladší sexbombě Veronice, proč by nemohl okouzlit i Leošovu ženu?

„Míra má v očích to, co se veřejně neříká. Ale je to tam. Charisma mu nechybí a podléhají mu nejenom holky. On je všechny automaticky nebalí, ale některé jeho vstřícnost k lidem automaticky vnímají jako snadnou přístupnost a návrhy,“ řekla nám kamarádka Dubovického.

Na jeho obranu je třeba upozornit, že podle vyjádření Kopřivové i Jágra jsou ti dva od sebe už dlouho, takže je nejspíš jeho kukuč a postava nerozešly a za rozbíječe vztahů ho tak nejspíš nikdo nepovažuje.

Přátelství

A Monika zase taky ve svazku se zábavným a neustále něčím překvapujícím Leošem nepůsobí nešťastně, takže bůhví, jestli by Dubovickému podlehla, i kdyby to na ni opravdu zkoušel.

Z fotek vyznívá, že si spolu ale porozuměli a ve čtyřech, tedy i s Martinovým dvojčetem Martinem, si měli dlouho o čem povídat.

I tak je ale pro Leoše Mareše (43) nejspíš pořádné ulehčení, že to po setkání s Dubovickým loni nedopadlo stejně jako nyní s Jágrovou bývalkou…

Související články

Další články