Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si konečně oddychl: Rozchod, na který dlouho čekal, je tu!

Leoš Mareš je spokojený.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Leoš Mareš požádal o ruku svou krásnou Moniku, která řekla samozřejmě ANO. Oba vypadají jako reklama na štěstí, což se ale nedá říci o mamince Moniky Heleně. Ta si totiž nedávno prošla rozchodem s (dnes už bývalým) přítelem Milanem.

„Maminka Moniky se před pár měsíci rozešla se svým dlouholetým partnerem. Bydleli spolu v jižních Čechách a společně taky podnikali. Rozjeli obchod s klobouky, o který Helena rozchodem přišla. Její, dnes už bývalý partner Milan, který však není Moniččiným otcem, totiž Leoše dvakrát nemusel, a proto k nim Leoš do Písku nejezdil,“ řekl časopisu Sedmička kamarád Moniky, který nechtěl být jmenován.

A jejich vztah měl skončit hlavně kvůli tomu, že potencionální tchán Leošovu přítomnost nemohl vydýchat. „Milan Leoše neměl rád. Docela se kvůli tomu s Helenou hádali, protože Helena v něm viděla perspektivního nápadníka pro svou dceru,“ dodává zdroj.

Leoš Mareš si tak může oddechnout, protože se vztahy v rodině určitě vyčistily. Navíc maminka Helena je kus a určitě si brzy najde někoho, kdo bude přítele její dcery Moniky respektovat.

Související články

Další články