Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si hýčká svoji lásku, jak jen to jde! Nejdřív Las Vegas, teď Bora Bora

Pečuje o ni, jak nejlépe umí.
Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
Moderátor Leoš Mareš (41) zahrnuje svoji snoubenku luxusem a pečuje o ni jako o princeznu. Pár už poněkolikáté za poslední rok odjel na dovolenou, a to ne ledajakou! Silvestr v hříšném Las Vegas a začátek roku 2018 si užívají na Bora Bora.

Moderátor Leoš Mareš (41) se ukázal jako gentleman, který pro svoji lásku udělá vše, na co jen pomyslí. V srpnu si užívali v New Yorku, poté stihli zaletět na chviličku do Anglie, koncem listopadu si dopřávali luxusní dovolenou na Maledivách, kde je noc stála více než 40 000 korun.

Není divu, že si konec roku užili se vší parádou ve městě hazardních her a hříchů Las Vegas. Leoš dokonce neztrácí smysl pro legraci a po příletu do Vegas měl na sobě svetr s nápisem Blind for Love (Zaslepen láskou).

Užili si příchod nového roku opravdu ve stylu a oba vypadali šťastně a spokojeně. Ale to by nebyl Leoš, aby opět nešokoval a svoji lásku Moniku po novém roce nevzal na další luxusní místo. Zamilovaný pár se rozhodl pro luxusní destinaci Bora Bora.

Monika to na sociálních sítích okomentovala slovy: „Cesta do ráje.“ Naopak oblíbený moderátor si z toho opět udělal legraci: „Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu.“ Není ale vše tak růžové, jak se zdá, Monika na sociálních sítích řekla, že ji zastihla nemoc a necítí se moc dobře.

Na fotografii s hrnkem čaje v ruce napsala: „Na jeden den dobře a už zase nemoc.“ Tak snad to Monika vyleží a už brzy si bude moct užívat krásu a luxus, který ostrov Bora Bora nabízí, a ještě po boku muže, kterého tolik miluje.

Související články

Další články