Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš si dopřál limuzínu za 10 milionů: Luxusní vůz mu zaplatily koncerty

Zdroj: Profimedia.cz, Wikipedia.org
+ Dalších 15 fotografií
rolls-royce
Leoš Mareš (43) jezdí stejnou károu jako slavný fotbalista Cristiano Ronaldo (34). Nejbohatší český moderátor si těsně před Vánoci nadělil dárek a do peněženky musel sáhnout setsakramentsky hluboko. Vozový park se mu rozrostl o luxusní rolls-royce, za který dal přes 10 milionů korun.

Koncertování se Leoši Marešovi (43) vyplatilo! Na třech vyprodaných vystoupeních trhl dost peněz na to, aby si mohl pořídit vysněný vůz. Ke sporťákům v moderátorově garáži tak letos v listopadu přibylo luxusní SUV Rolls-Royce Cullinan.

„Měsíc jsem jezdil pouze v trabantu. Nejsem žádnej cimprlich," řekl Mareš v televizi Óčko. Ale když na to přijde, rád si dopřeje. Za limuzínu, kterou má ve vozovém parku i fotbalista Cristiano Ronaldo (34), dal 10 milionů korun. Ceny sice startují na částce o milion nižší, Mareš si ale přál auto totožné s tím Ronaldovým.

Pomohlo koncertování

"Požádal jsem, zda by mi nemohli sehnat přímo tu jeho specifikaci. Řekli mi, že oficiálně ne. Neoficiálně mi odpoledne ukázali e-mail, ve kterém byla," prozradil Leoš s tím, že vůz objednával v létě přímo v továrně v Anglii. Jediné, v čem se rolls-royce Mareše a Ronalda liší, jsou hlavové opěrky. Moderátor si tam nechal dát logo svých koncertů. "Jako poděkování za koncerty, které mi k němu dost dopomohly," dodal na vysvětlenou.

Leoš už ve své vysněné káře několikrát jezdil Prahou a samozřejmě svezl i manželku Moniku Marešovou (44). Jsme zvědaví, čím se odmění za další koncerty, které plánuje na příští rok.

Související články

Další články