Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Leoš Mareš si bytem za 39 milionů výrazně pohoršil: Proč opustil o 14 milionů dražší palác s bazénem

Leoš Mareš si bytem za 39 milionů výrazně pohoršil: Proč opustil o 14 milionů dražší palác s bazénem
Zdroj: Martin Pekárek, Martin Přibyl / CNC / Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
BYDLENÍ
Moderátor Leoš Mareš (44) vždycky uměl žít a za sebe a své blízké se nikdy nestyděl utratit ohromné částky. Nejinak je tomu dnes, kdy se s manželkou Monikou (39) stěhuje do nového hnízdečka lásky v Břevnově za 39 milionů. Přitom to ale není tak dávno, co obýval ještě dražší prostor se střešním bazénem.

Leoš Mareš opouští pronájem

Leoš Mareš (44) s manželkou poslední léta bydlel v bytě na pražských Dívčích Hradech. Šlo o pronájem, odhadem jde o jednotku v ceně patnácti milionů. Z tohoto pohledu si tedy dvojice polepší.

Než se mu ale rozpadlo manželství s Monikou Poslušnou (45), žila rodinka v Rezidenci Mošnova v ještě dražším „doupěti“, na které si normální smrtelník nemůže ani pomyslet.

Miliony navíc

Za byt, který tehdy stál 45 milionů, by v současnosti, pokud by byl nový, s připočtením inflace zaplatil 53 milionů, což znamená, že proti penthousu v Břevnově jde o částku o 14 „míčů“ vyšší.

A zatímco nový byt, do něhož se Leoš s Monikou (39) nyní stěhují, má 257 metrů čtverečních, ten v Rezidenci Mošnova měl před lety dokonce 356 m2, což je zhruba šest průměrných českých 3+1 v jednom. Šlo o dvoupodlažní bydlení v nejvyšších patrech jedné ze dvou komorních vil, stojících na kopci, vedoucím zhruba od pražského Anděla směrem ke Strahovu.

Bazén a vířivka na střeše

K bytové jednotce, kterou si nechal za několik milionů stavebně uzpůsobit k obrazu svému, náležely i dvě terasy (nyní má tři), na střeše měl i bazén a vířivku. O vše se tehdy starala někdejší manželka Monika Marešová, po rozvodu se ale dvojice nemovitosti zbavila.

Nyní si tedy s jeho druhou ženou pořídili bydlení za 39 milionů, stejně jako tehdy jde většina z hypotéky. O tom, že by neměl na splácení, nemůže být řeč ani v době koronakrize. Má stálý příjem z rádia, ale co je hlavní, do konce života by nemusel hnout prstem a slušně by ho uživil jeho Instagram s milionem sledujících a díky nim i velmi lukrativní reklamní spolupráce.

Cesta z města

Otázkou samozřejmě zůstává, proč se Leoš, který umí vydělávat jako málokdo, stále tak skálopevně drží bytů v Praze a radši se neuchýlí do přírody, kde by si za čtyřicet milionů už pomalu postavil menší zámeček. I případným dětem by se tam lépe vyrůstalo. Zjevně je ale městský člověk a ruch metropole by mu chyběl…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy