Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš se v SuperStar pokoušel o rozhovor, porota řvala smíchy: Drž hubu, okřikl Haberu

Leoš Mareš pobavil nejen celou porotu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
superstar

Pěvecká show SuperStar dokázala, že i mistr tesař se někdy utne! Tak by se dala popsat situace, do které se dostal nejlepší moderátor v Česku Leoš Mareš (45), když překvapivě selhal ve své nejsilnější disciplíně – v rozhovoru se soutěžící. Během třetího pokusu je přerušil Pavol Habera (59) a Mareš to v sobě už neudržel: "Drž hubu," odpověděl Haberovi.

SuperStar pokračuje už v neděli večer třetí epizodou. Porota ve složení Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Leoš Mareš, Pavol Habera a Marián Čekovský dokáže diváky pobavit častokrát víc než než sami soutěžící.

Selhání Leoše Mareše: Drž hubu, řekl Haberovi

Tentokrát v SuperStar zaperlil Leoš Mareš, který selhal ve své jedné z nejsilnějších disciplín, když dělal rozhovor se soutěžící. Když do studia vstoupila recepční Lucie Elšíková, na první pohled se zdálo, že nás čeká další z klasických castingových rozhovorů. Jenže díky Leošovi se z toho stal rozhovor, který vstoupí do dějin SuperStar!

Leoš se totiž snažil dopídit toho, proč se Lucie nestala slavnou zpěvačkou v Německu. Ale to, co následovalo, poslalo celou porotu v čele s katem Haberou do kolen. Když Leoš prosil o klid, aby dokončil rozhovor, řekl dokonce Haberovi, aby držel hubu. S dodatkem - "To je jak v mateřské škole." A Habera neudržel slzy smíchu.


Související články

Další články