Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš se tvrdě opřel do Kazmy: Chtěl po mně miliony, teď ze sebe dělá národního hrdinu!

Leoš Mareš se tvrdě opřel do Kazmy!
Zdroj: instagram
+ Dalších 30 fotografií
Moderátor, zpěvák, bavič a miláček českého národa Leoš Mareš (42) se rozhodl, že nebude mlčet. Poté, co ho Kazma (33) na jaře napálil, nedávno vydal nový díl One Man Show, ze kterého udělal doják a národ ho miluje. Celé se to tváří jako dobrá věc a i když byl Kazma od té kauzy nenáviděný, teď se stal hrdinou a lid mu děkuje. Leoš se rozhodl to tak nenechat a konečně otevřeně promluvil!

Před pár dny vydal Kazma další díl populární One Man Show, kde národu ukázal, proč fingoval nehodu na moderátora Leoše Mareše a zahrál to tak, že vše bylo jen a jen pro charitu a na dobrou věc!

Tohle divadlo ale nadále odmítá z pozadí sledovat Leoš Mareš, který se k celé kauze až doteď nevyjadřoval, ale jeho trpělivost má taky meze. Šel ven s pravdou, která se nebude líbit nejen Kazmovi a jeho týmu, ale ani fanouškům, kteří mají momentálně Kamila Bartoška za národního hrdinu!

„Už jsem si myslel, že kauzu nebudu dále komentovat, ale včera jsem si všimnul na Seznamu rozhovoru s Markusem Krugem. Titulek zněl ‚Leoš nám opravdu milion nabídl. My ale nechtěli, aby něco platil,‘ říká Kazmův režisér. Tak jsem si řekl, že bych vlastně rád uvedl tvrzení pana Kruga, skutečnou časovou souslednost událostí, na pravou míru,“ napsal moderátor Leoš Mareš a pokračoval v objasnění celé kauzy.

Mareš se rozhodl sepsat to celé v bodech, kde tvrdí, že Kazma (33) nejdřív neměl žádný nápad na nový díl svého pořadu. Poté, co Leoš vyhlásil sázku s Trabantem se Kazma rozhodl nafingovat nehodu. Pak se dožadoval luxusního Ferrari na podporu obětí dopravních nehod.

Leoš přiznal, že na podporu obětí dopravních nehod místo zmiňovaného luxusního vozu nabídl milion korun. Kazmovi to ale přišlo málo a chtěl místo jednoho dva miliony korun po Leošovi, který ale tuhle nabídku odmítl, jak sám napsal.

Leoš dál popsal průběh, kdy po zveřejnění jeho vyjádření na Instagramu a záběrů z fingované dopravní nehody Kazmou mu sám Kamil napsal SMS, že částku, kterou Leoš daruje, Seznam vyrovná. Tuhle nabídku ale Leoš také odmítl.

Leoš (42) dále detailně popsal: „Ty SMSky se žádostí o peníze byly dokonce poslány hned dvakrát, a to až poté, co se zvedla vlna kritiky. Takže teorie o tom, že vyjednávání byla jen provokace, je úplně nesmyslná. Obě zprávy, které mi Kazma poslal, byly AŽ z úterý 24.dubna. Jedna přišla ve 21.14 a druhá ve 23.57 h.“

Na závěr ještě Leoš dodává: „A třešnička na závěr, to Ferrari, o které jde, NENÍ NA LEASING!“

Související články

Další články