Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš se pochlubil syny: Ze staršího Jakuba (13) roste lamač dívčích srdcí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Marešova rodinka
Vzorný taťka Leoš Mareš (43) tráví druhou polovinu prázdnin se syny. Kluci Jakub (13) a Matěj (10) rostou jako z vody a především starší z nich v sobě podobu slavného moderátora nezapře. Pánskou jízdu si užívají na Slovensku, kromě výšlapu v horách vyzkoušeli i vodní lyže na Oravské přehradě.

Letošní prázdniny jednoznačně patří Leoši Marešovi (43). Sotva se vrátil z Ameriky, kde si dopřál zasloužený odpočinek s Monikou Koblížkovou (38), vzal svoje kluky a vyrazili na pánskou jízdu na Slovensko.

Na Jakubovi (13) a Matějovi (10) je znát, že si čas strávený s tatínkem náležitě užívají. Zvlášť starší z Marešových synů roste do jeho podoby a zanedlouho se stane lamačem dívčích srdcí. Vždyť v listopadu oslaví už čtrnáctiny. Jestli bude řádit tak jako Leoš, je zatím ve hvězdách, ale už teď je jisté, že o nápadnice určitě nebude mít nouzi.

Marešovi se vybláznili na vodních lyžích, ještě předtím ale podnikli výšlap na Malý Rozsutec na Malé Fatře. "Bohužel jsme to vzdali kvůli počasí před vrcholem, přišla bouřka," posteskl si Leoš na Instagramu. "Bezpečí je na prvním místě, tak třeba příště. I tak jsme ale šlapali šest hodin," pochlubil se svým výkonem.

Oba kluky má Leoš se svou první manželkou Monikou Marešovou (44), se kterou se v roce 2017 po devíti letech rozvedl. Současnou ženu si před rokem vzal po románku s modelkou Petrou Faltýnovou (41).

Související články

Další články