Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Leoš Mareš se pochlubil rozkošnou dcerkou Alex: Celá tatínek, shodují se lidé

Mareš se pochlubil roztomilou dcerkou.
Zdroj: Se souhlasem L. Mareš
+ Dalších 6 fotografií
Podoba

Moderátor Leoš Mareš (46) je z malé dcerky Alex, kterou přivedla na svět manželka Monika (41) v březnu tohoto roku, nadšením bez sebe. Na Den otců s ní zapózoval na Instagramu a lidé se jen rozplývali. „Víc se vám už ani podobat nemohla,“ shodují se lidé v komentářích.

„Tak ještě rychle na památku. 19. června, krátce před půlnocí, mám DOUBLE svátek. Leoš a Den otců. Tak pa a dobrou,“ napsal moderátor Leoš Mareš k instagramové fotografii, na níž dává pusu tříměsíční dcerce Alex. Tu letos 10. března porodila jeho žena Monika.

Z holčičky je Leoš nadšený a otcovství si náramně užívá. Z minulého vztahu s Monikou Poslušnou má ještě dva syny, Matěje (11) a Jakuba (15), a tak byl na rodičovství již připravený.

Celá tatínek, píší lidé

V komentářích se lidé pod příspěvkem doslova rozplývali. Malá je celej tatínek, gratulace veliká, tatínku,“ napsal jeden z uživatelů. „Krásný svátek, Leoši, mnoho lásky a štěstí v životě. Ať vám maličká dělá jen samou radost, je celá po vás,“ napsal další. „Vše nejlepší k svátku a ke Dni otců. Malá je kouzelná,celá tatínek. Užívejte každou chvilku, čas a život strašně letí,“ uvedl další.

Alex roste jako z vody a snad každým dnem je svému tátovi podobnější, o čemž redakce eXtra.cz už párkrát informovala.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy