Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš s Monikou vyrážejí dech: Na luxusní výlet za statisíce letěli soukromým tryskáčem

Zdroj: Archiv
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (44) si umí života užívat i v době koronavirové. Po boku půvabné manželky Moniky Marešové (39) se spolu rozhodli procestovat svět. Obklopeni luxusem, který si většina smrtelníků nemůže dovolit, posílají pozdravy z teplých krajin, kam se přesouvají nejdražšími prostředky. Osobním tryskáčem odletěli do Marrákeše a osobní řidič je odvezl autem Bentley do jednoho z nejdražších hotelů.

Moderátor Leoš Mareš (44) je svým osobitým přístupem k životu, kterého si chce užívat naplno a poznat veškerá jeho kouzla, už velmi znám. Ani koronavirová doba ho před naplněním života nezastaví, a tak se rozhodl, že společně s půvabnou manželkou Monikou (39) procestují v roce 2021 kus světa.

Nejprve společně vyrazili na Kanárské ostrovy, konkrétně na Lanzarote, odkud posílali krásné pozdravy. Po pár dnech strávených na Lanzarote se rozhodli přesunout do poněkud exotičtějších míst, a to konkrétně do Marrákeše, kam odletěli soukromým tryskáčem. Po příletu je na krásném letišti očekával osobní řidič, Marešovy usadil do naleštěného bentleye a odvezl je do jednoho z nejluxusnějších hotelů země. „Tolik lidí? Já nevím, asi si nás s někým spletli,“ vtipkovala Monika.

Leoš Mareš pracuje i na dovolené

Marešovi se ubytovali v přepychovém trojpodlažním apartmánu, v jehož přízemí se nachází velká venkovní terasa a salonek v marockém stylu. V prvním patře je ložnice se šatnou a koupelnou, které dominuje mramorový design.

Prostornému 175 m² apartmánu nechybí ani soukromá střešní terasa s vyhřívaným bazénkem a posezením. Tak jako před nedávnem na Maledivách, tak i tentokrát se Leoš rozhodl nezanevřít na svou práci v rádiu. „Tak se těším. V 6 hodin ráno na Evropě 2,“ oznámil Leoš na sociálních sítích z venkovní terasy, odkud bude vysílat. Noc v luxusním třípatrovém apartmánu vyjde hosty v době koronavirové na cca třicet tisíc korun.

V galerii se podívejte, jak si Marešovi užívají života. O takovém přepychu se může mnohým jen zdát.

Související články

Další články