Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Monika Marešová (40) je v pátém měsíci: Nejdojemnější vzkazy slavných

Monika Marešová a Leoš Mareš se ukázali na party.
Zdroj: Showpix
+ Další 3 fotografie
Těhotenství

Ve čtvrtek ráno oznámil moderátor Leoš Mareš (45) během vysílání na Evropě 2, že se svou ženou Monikou (40) čekají prvního společného potomka. Později o tom informoval také fanoušky na sociálních sítích. K radostné zprávě se ihned vyjádřilo množství celebrit.

O tom, proč ještě nemají moderátor Leoš Mareš s jeho ženou Monikou dítě, se spekulovalo dlouhou dobu. Ale tomu je nyní konec. Mareš v ranní show na Evropě 2 ve čtvrtek prozradil, že Monika čeká potomka. „Klokan přiletí v březnu,” napsal pozděj na sociální sítě.

Mnoho lidí již delší dobu spekulovalo, jestli Monika náhodou není v očekávání, jelikož poslední dobou přidávala fotografie, na nichž má převážně volné oblečení. s pravdou ven šli manželé až nyní, kdy je monika v pátém měsíci.

Dojemné gratulace

Gratulace na sebe nenechaly v komentářích dlouho čekat. Bývalá tenistka Barbora Strýcová (35) napsala: „Moc gratuluju,” a modelka Renata Langmannová (35) zase: „Nejvíc úžasný! Moc vám to přeju.” Srdíčka připojila také zpěvačka Monika Bagárová (27), Patricie Pagáčová (32) nebo hudebník Marián Čekovský (44).

S Monikou Marešovou letos v červnu oslavili šest let od doby, co se poznali. Poprvé se setkali na svatbě stylisty Filipa Vaňka a od té doby jsou nerozluční. Mareš má z předchozího vztahu s bývalou ženou Monikou dva syny.

Související články

Další články