Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Monika Marešová se tetelí štěstím: V manželství s Leošem se rozhodli pro velký krok

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
nový domov
Leoš Mareš (43) s manželkou Monikou (38) se letos na pompézní zimní dovolenou nechystají. Místo toho se rozhodli investovat do něčeho jiného. Společně totiž budují nové hnízdečko lásky, a to v Praze. Jak si to Monika představuje?

Monika Marešová se rozhodla, že tento rok už nebudou utrácet za luxusní dovolené ani za jiné pomíjivé věci. S Leošem si totiž řekli, že investují do něčeho, co se jim jen tak neztratí.

Začali společně budovat nové hnízdečko lásky a místo na dovolené šetří na pračku a sušičku. Monika to přiznala v rozhovoru pro server Super.cz. Prozradila, že nový byt, na kterém nyní pracují, se nachází v Praze. Přemýšleli i nad Berounem, ale na to je prý čas.

Obydlí by mělo být dílem jich obou. „Bude to moderní. Musí to být také útulné a zároveň jednoduché. Nic hotelového, stále to musí být domov,“ podělila se o detaily.

Už mají dokonce najatého bytového designéra. Ale vzhledem k tomu, že Monika je módní redaktorka a má svůj vytříbený styl, počítá s tím, že do toho bude hodně mluvit. Sama přiznala, že to má ve zvyku.

Mohlo by vás zajímat

Další články