Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš řekl na plnou pusu, jak to bylo: Obrovský doják, nebo trapas?

Leoš Mareš se vyjádřil na sociálních sítích.
+ Dalších 30 fotografií
S každou další One Man Show je kolem Kazmy (33) čím dál tím větší rozruch. Tentokrát to ale dost přestřelil, když nafingoval nehodu a zatáhl do toho moderátora Leoše Mareše (42), který je podle některých hrdina, ale podle dalších jen obyčejný ufňukánek. Celá nehoda měla být údajně součástí kampaně, do které Kazma zapojil i ministerstvo dopravy a Červený kříž. Leoš Mareš se k celé věci vyjádřil na svém Instagramu.

Kazmovi se opět povedlo vzbudit pořádný rozruch. Všichni čekali, jak se popasuje s tím, že Leoš Mareš (42) neskočil na jeho hru a nepředal mu ferrari coby výhru za to, že ho spatřil, jak sedí za volantem jiného auta, než je trabant.

Lidé se v názorech různí. Jedni jsou ze show Kazmy (33) naprosto nadšení a druzí pěkně otrávení, a to hlavně kvůli toho, protože jsou přesvědčeni o tom, že Kamil chtěl celou situaci obrátit ve svůj prospěch.

Kazmovi trvalo dlouhých pět měsíců, než se vyjádřil k celé fingované dopravní nehodě, kterou připravil letos v dubnu se svým týmem pořadu One Man Show na moderátora Leoše Mareše. Ten nyní na sociálních sítích řekl, co si o celé věci doopravdy myslí.

„Zážitek z fingované nehody byl pro mě neuvěřitelně frustrující. Určitě někteří z vás něco podobného zažili a ten kontakt s blízkosti smrti je hrozný. To, že to byla fikce jsem v tu chvíli samozřejmě nevěděl a po prozrazení jsem cítil jen úlevu, že ten pán žije a nic se mu nestalo. Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli,“ rozepsal se moderátor.

„Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu,“ píše dojemný status na Instagramu. Najdou se fanoušci, kteří za Leošem věrně stojí, a pak takoví, kterým to přijde jako fňukání.

„Dostal jsem strach. Měl jsem obrovský strach, že kauza Kazma zničí moji půlroční práci na koncertech a všichni budou řešit jen tu nehodu. Nikomu jsem proto o tom neřekl, nechal si to v sobě a po Ranní Show jsem se sešel s Kazmou, který mně vylíčil, jaké má s ferrari úmysly. Plánoval osobní převzetí auta přímo na pódiu oblepeném logy OMS. Plánoval několikaměsíční dotáčení své Show společně se mnou. Plánoval nainstalování skrytých kamer u nás doma. Plánoval auto prodat a utržené peníze věnovat na charitu a mě hodlal jmenovat cituji ‚Sponzorem One Man Show,‘“ stěžuje si Leoš Mareš.

Co si myslíte o o počínání Leoše vy? Fandíte Kazmovi, nebo vám to přijde od něj sprosté?

Mohlo by vás zajímat

Další články