Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš přivítal Mikuláše v roušce, Agáta ho odzbrojila výstřihem a Morávková jako nezkrotná čertice

Zdroj: archiv / Klara Bartheldi
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Mikuláši, andělé a čerti se proháněli v ulicích snad všech našich měst a spousta z nich zavítala také postrašit a odměnit děti našich známých českých osobností. Nejlépe placený moderátor Česka Leoš Mareš (44) přivítal koledníky s rouškou. Zato modelka a máma dvou dětí Agáta Hanychová (35) se oblékla do rudých šatů s hlubokým výstřihem a herečka z Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (49) se proměnila v žhavou čertici.

Modelka, podnikatelka a máma na plný úvazek Agáta Hanychová (35) před pár dny eXtra.cz řekla, že má už napečeno pět druhů cukroví a vánoční shon ji míjí obloukem.

„Já už mám samozřejmě všechny dárky nakoupené, protože jsem odmítla mačkat se v obchodních centrech nebo vůbec ztrácet čas nakupováním v obchoďácích. Už mám všechno připravené. Mám zatím pět druhů cukroví, ale rozhodla jsem se, že budu mít 24 druhů cukroví. Takže já jsem úplně v pohodě,“ svěřila se.

Agáta je známá tím, že energie má na rozdávání a ani letošního Mikuláše nepodcenila. Kryšpínovi a Mie vystrojila perfektního Mikuláše a sama se pochlubila rudými šaty s odvážným dekoltem.

Podobně to vypadalo i u oblíbené herečky Míši Tomešové, která má doma dva uličníky, nebo u moderátorky Míši Ochotské (35), která se se synem na Vánoce připravuje velmi poctivě.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (44) přivítal Mikuláše, čerty a anděla v roušce a hvězda Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková se proměnila ve žhavou čertici s přidělanými rohy.

„Dnes chodí Mikuláš, tak musím být logicky andělem,“ napsal vtipně moderátor Patrik Hezucký ke svému snímku, na kterém se proměnil v anděla. Mikuláše s nejbližšími oslavila také půvabná moderátorka Laďka Něrgešová, kterou lidé v poslední době milují hlavně kvůli jejím vtipným videím.

Související články

Další články