Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš představil mikiny navržené Monikou: Vykradený merch a šílená cena, křičí fanoušci

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
koncert
Už dnes večer odstartuje v O2 aréně dlouho očekávaný koncert Leoše Mareše (43). Aby fanoušci nebyli ošizeni vůbec o nic, jeden z nejlépe placených moderátorů Česka se rozhodl, že nechá pro své fanoušky vyrobit merch, který navrhne samotná Monika Marešová (38). Moderátor se mikinami samozřejmě pochlubil na sociálních sítích a reakce lidí se různí.

„Děkuji lásko za to, jak jsi to celé vymyslela a zrealizovala. Děkuji ti za tvoji práci a kreativitu. Jsem ti vděčný a obdivuji tě. Merch jsme loni neměli a letos ho máme jen díky tobě,“ napsal moderátor Leoš Mareš (43) na svoji sociální síť pod fotku Moniky (44) v mikině.

Lidé samozřejmě okamžitě začali mikiny komentovat a jejich názory se liší. Jedni jsou z mikin doslova nadšeni a dožadují se jich i přesto, že nemají lístek na koncert. Druzí jsou zase přesvědčeni o tom, že je merch vykradený.

„To vypadá jak zprsklé Mandrage a Tři sestry dohromady, sorry,“ napsal jeden z komentujících. „Dodělá se kosočtverec a mikča od Tří sester je na světě,“ ironicky podotýká další.

Ostatní si zase myslí, že cena 2600 korun za mikinu s kapucí a 2300 korun za mikinu bez kapuce je hodně přestřelená. „Jsou pěkné, ale i The Rolling Stones či Coldplay měli merch levnější,“ píše slečna, které se zdá cena značně přemrštěná.

Najdou se i takoví, kterým přijde mikina naprosto o ničem a s nic neříkajícím vzorem. „Co je to vlastně na obrázku té mikiny?“ ptají se lidé. A co si myslíte o merchi vy?

Související články

Další články