Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš potí v posilovně jedno tričko za druhým: S těhotnou Monikou vyrazili na Maledivy

Leoš Mareš.
Zdroj: foto Leoš Mareš / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
forma

Moderátor Leoš Mareš (45) se opět obul do cvičení včetně zdravého stravování a plody jeho práce jsou již velmi znát. Na svých sociálních sítích se pochlubil momenty z posilovny, kde tráví spoustu svého času. Také zavzpomínal na časy, kdy měl tělo samý sval, a je tak nejen sám sobě motivací. Aktuálně se Leoš prohřívá na Maledivách, kam odletěl se svou půvabnou manželkou Monikou Marešovou, která je v šestém měsíci těhotenství. 

Oblíbený moderátor Leoš Mareš sdílel archivní snímek, na kterém ukázal své tělo bez trička. Vypracované tělo, které bylo samý sval, ale není pouze minulostí. Do pravidelného posilování se opět pustil naplno.

"Takže tento týden. Tréninky pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a dnes. Přišel za mnou před chvílí pán a říká: 'Vidím vás tady, Leoši, skoro každý den, to už je vážné, asi připravujete něco velkého.' Tak mu říkám: 'Na to, abyste věděl, že jsem tady skoro každý den, tady musíte být vy každý den.' A on: 'To jo, no,'" uvedl k jedné z fotografií z posilovny, kde potí jedno tričko za druhým.

Není tomu však tak dávno, kdy se Leoš pod dohledem trenérů pustil do zdravého životního stylu, který zahrnuje i pravidelný pohyb. "Chtěl jsem vědět, jestli to jde. Jestli je to vůbec možné. Jestli kluk, který nikdy neměl sval, neměl nic, když zatnul biceps, měl tam bramborovou kaši, může zažít ten pocit, že se mu na těle ukáže něco, co zná jen z filmů," svěřil se v roce 2017 Leoš Mareš, který v té době již tvořil pár se svou nynější manželkou Monikou Marešovou, která se udržuje fit i v době těhotenství.

Pár vyrazil na Maledivy

Příjemné chvíle s tropickým počasím si pár nyní užívá na Maledivách, odkud svým fanouškům již poslali pozdrav. "Příprava na zítřejší vysílání," uvedl Leoš Mareš, který pravidelné posluchače Ranní show na Evropě 2 neochudí o svou přítomnost. Avšak narozdíl od Patrika Hezuckého bude vysílat z tropického ráje.

Související články

Další články