Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš pořádá RECITAČNÍ KONCERT! Jedna vstupenka stojí jak letenka na Mars!

Leoš Mareš už neví co…
Zdroj: extra
+ Dalších 20 fotografií
Leoš Mareš plánuje svůj první a zároveň poslední koncert v životě... Cena vstupenek je dalším důkazem toho, že své fanoušky chce jen "podojit".

Leoš Mareš (40) v den svých narozenin, ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 19 do 21 hodin, vystoupí na svém jediném koncertě v životě (když nebudeme počítat jeho koncerty na venkovských diskotékách) v pražském Fóru Karlín. Známí hosté, živá kapela a samozřejmě legendární bílý kožich v hlavní roli. Prý to bude jedinečná show, která se už nikdy nebude opakovat. Sice to samé vždycky tvrdí například slavná kapela Elán, ale co, Leošovi věřit budeme!

Novinu se jako první dozvěděli skalní fanoušci na Instagramu Leoše Mareše. Moderátor totiž na profil zveřejnil fotku své ruky, v níž drží svůj legendární kožich, se kterým coby legrační rapper chtěl v roce 2001 dobýt svět. Následně pak vyhrál v anketě Český Slavík Mattoni kategorii Objev roku.

Zajímá vás, na kolik vás taková sranda v podobě recitačního koncertu Leoše Mareše přijde? Máme tu odpověď, která je až zarážející… Obyčejná vstupenka na stání stojí 990 Kč, VIP vstupenka za 9 990 Kč je limitovaná na 100 kusů a zahrnuje exkluzivní pozvánku na soukromou narozeninovou party Leoše Mareše, která se pořádá v jednom luxusním pražském klubu.

Cena velkoryse zahrnuje na koncertě přístup do VIP zóny s vlastním barem, šatnou a WC. Dokonce se snad poprvé použije v Čechách světově známý termín meet & greet, kdy máte možnost se osobně s Leošem vidět a promluvit na něj! Oooooh!

A teď už ta slíbená třešnička na dortu! Pak je tady jedna sólo pozvánka, která stojí 999 990 Kč. Za tuto nemalou částku získáte Leošův originální bílý kožich, vyrobený v roce 2001 (fuj!), který je také známý z obalu CD Nejlepší nápad. Tohle cédéčko dnes koupíte za necelých 80 Kč. A ještě k tomu kožichu, ano, je to prý opravdu TEN původní bílý kožich!

Související články

Další články