Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš pokřtil svůj nový bourák. Sexem? Kdepak! Tady máte MANUÁL na to, jak se v Pařížské machruje!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Poprvé protůroval v Pařížské svoji malou Audinku TT, dnes si provětrává šunky ve Ferrari. Leoš Mareš je ale i přesto v duši stále tím malým klukem...

Leoš Mareš (40) si koupil před nějakým tím týdnem nového miláčka do své garáže. Tentokrát ho tahle sranda nabarvená do bílé barvy stála 5,5 milionu korun Ferrari Spider 488, říkáte si, že tohle auto přece musí být rudé, jasně, ale Leoš má radši ty základní barvy bez příplatku.

Nicméně kdo si někdy v Čechách koupí sporťáka nebo zkrátka jen velmi drahé auto, je takový nepsaný zákon, který říká: „Auto se musí pokřtít jízdou v Pařížské ulici! Párkrát zatůruj a budeš bůh.“ Ano, přesně takhle to je. A Leoš pochopitelně ani po letech neodolal tomu, aby o tohle sám sebe a svého nového mazlíka ošidil.

Vzal tedy vytuněnou přítelkyni Moniku Koblížkovou (35) a vyrazili směr Staromák, Pařížská. Monika se v duchu jen modlila za to, aby Leoš zastavil u nějakého butiku, kde by jí něco nového pořídil. No ten den se tak bohužel pro Moniku nestalo. V hlavní roli byl totiž nový Spider 488 a v tu chvíli jdou ženské stranou.

„Tak nakonec ten punťa vylezl... SPZ pro zelenáče, normální SPZ už brzy. Převozník Avíka…“ tak přesně takhle se Leoš rozplýval nad svojí luxusní jízdou.

Chcete manuál na to, jak ZAMACHROVAT v nové luxusní káře?

1. Kupte si auto, které je dražší než Kodiaq, a pak můžete machrovat.

2. Když nemáte pěknou holku, tak si jednu hezkou na jedno odpoledne zaplaťte V takových autech musí sedět jenom krásky. A pokud doma máte nějakou šeredu a nechcete mít průser, vytuňte si ji jako Leoš Moniku.

3. Pokud chcete mít co největší efekt, aby vás vidělo a slyšelo co nejvíc lidí, pusťte si hudbu na plné pecky a kupte si kabriolet.

4. Nezapomeňte se nechat ostříhat jako Leoš, ať vypadáte jako jeden z hochů OVB No vlastně budete vypadat i jako prodavač u Baťi. Nosí to i popeláři. Pokud chcete být PANDORA ovce, jděte do toho.

5. Vylízejte z auta pomalu, ale ne zas až tak pomalu… Nechcete přece vypadat jako Miloš Zeman (72) na Slovensku…

Hodně štěstíčka a hlavně do toho dejte to SRDÍČKO, lidičky

Související články

Další články