Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš slaví 44: Od kluka v kožichu po charismatického porotce SuperStar

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
Narozeniny
Leoš Mareš je jednou z nejvýraznějších tváří českého showbyznysu. Z prostého klučíka z Berouna se mu podařilo vyšplhat až na samý vrchol. Dnes oslavuje 44. narozeniny, pojďte si proto s námi připomenout, jak se mu podařilo vystoupat ke hvězdám.

Nejznámějším moderátorem u nás je rozhodně Leoš Mareš. Pochází z Berouna, kde začínal jako hlasatel na zimním stadionu a také vystupoval na místních diskotékách jako dýdžej. V roce 1994 začal moderovat na chebském rádiu Ergensis, odkud si to pak namířil rovnou do rádia Evropa 2. Získal si srdce mnoha posluchačů a na Evropě 2 působí dodnes v Ranní show s dlouholetým kolegou Patrikem Hezuckým.

Nějaký čas Mareš moderoval také televizní hitparádu Eso, která se vysílala na televizi Nova. Jednoho dne se Leoš rozhodl, že sám začne obohacovat hudební průmysl, a tak se dal na zpěv. Nahrál čtyři alba a mezi jeho největší hity se řadí například skladby Svalnatec či Tři slova. Populárním se stal především díky svým výrazným kožichům.

Později se Mareš uplatnil jako moderátor pěveckých soutěží. Často moderoval SuperStar či X Factor. Televizní produkci oslnil natolik, že se letos rozhodla ho usadit rovnou do poroty. O osudu soutěžících v SuperStar 2020 tak rozhoduje společně s Patricií Pagáčovou, Monikou Bagárovou a Mariánem Čekovským.

Mareš je také hodně aktivní na sociálních sítích a díky tomu se řadí mezi přední české influencery. Jeho současnou manželkou je Monika Marešová, se kterou si řekl ano v roce 2018. Dnes Leoš Mareš oslavuje 44. narozeniny. Nahlédněte do fotogalerie a podívejte se, jak šel čas s naším nejoblíbenějším moderátorem.

Související články

Další články