Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš opět válí! Za jedno dopoledne prodal lístky na koncert za 15 milionů!

+ Dalších 7 fotografií
Moderátor, bavič a v neposlední řadě zpěvák Leoš Mareš (42) bude mít opět "poslední" koncerty v O2 aréně a jelikož posledně ji vyprodal 2krát, teď bude mít dokonce 3 koncerty po sobě. Lístky se dostaly do prodeje a mizí rychleji, než by kdokoliv čekal. Za dopoledne tak vydělal nekřesťanskou částku!

Leoš Mareš má za sebou letošní dubnovou velkolepou show v pražské O2 aréně. Z ohlasů nadšených fanoušků vyplývá, že se mu koncert opravdu povedl. A i když avizoval, že se jedná o dva poslední koncerty v jeho kariéře, vypadá to, že je vše jinak!

Leoš a jeho tým se rozhodli, že v květnu 2019 připraví další koncerty pro milovníky Leoše Mareše a nebudou pouze dva, ale rovnou tři. I když se mohlo zdát, že to lidi tolik zajímat nebude, opak je pravdou.

„Leoš Mareš prodal za dopoledne na své tři koncerty už 15 000 lístků za zhruba 15 milionů korun,“ řekl pro eXtra.cz interní zdroj. Pokud jste i vy chtěli vidět tuhle šílenost na vlastní oči a jste fanoušky Leoše, pospěšte! Koncerty se budou opět konat hned po sobě, a to 16., 17., 18. května 2019.

Mohlo by vás zajímat

Další články