Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Leoš Mareš opět ukázal rozkošnou Alex. Je po krásné Monice, nebo slavném tatínkovi?

Leoš Mareš opět pobavil.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
pyšný táta

Jeden z našich nejslavnějších moderátorů Leoš Mareš (45) si status trojnásobného otce patřičně užívá. Se svou manželkou Monikou Marešovou (41) patří k párům, které si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Informace o své novorozené dceři svým fanouškům dávkují postupně. Tentokrát se pyšný tatínek pochlubil na svém Instagramu další fotkou roztomilé princezny, která slaví svůj první měsíc na světě.

Leoš Mareš: Alex je jeho první holčička

Leoš Mareš je jasným důkazem toho, že narozením dcerky muži prostě roztají. Slavný moderátor má z předchozího vztahu dva kluky Matěje a Jakuba, ale v posledních týdnech má oči jen pro svou novorozenou holčičku. O fotografie malé Alex se čas od času podělí se svými fanoušky na Instagramu a je patrné, že je tím nejpyšnějším tátou na světě.

Poslední snímek, který Leoš Mareš na sociální síti sdílel, skvěle vystihuje chvíle dobře známé všem rodičům s malými dětmi. Zatímco únavou zmožený moderátor leží v peřinách a spí, malá Alex, která je přitulená k tatínkovi, má oči dokořán a zkoumá všechno, co se kolem ní šustne. Ze snímku tedy není zcela jasné, jestli Leoš uspává svou dceru, nebo ona svého tatínka.

Celý táta Leoš

Mareš se prostřednictvím snímku s popiskem "polední klid" zmínil, že je to už měsíc, co se jejich Alex narodila. Nad jejím zkoumavým kukučem se mezi Leošovými fanoušky rozplývají i mnohé české celebrity. Srdíčky fotografii okomentovaly zpěvačka Monika Bagárová a herečka Patricie Pagáčová, které jsou taktéž maminkami holčiček.

Moderátorovi followeři se svorně shodují na tom, že Alex je celý tatínek. "Vypadá jako malý Leoš," napsala k fotce jedna z moderátorových sledujících a není zdaleka jediná. "Má vaše rty," neváhala sdělit svůj postřeh další. "To je vaše kopie!" objevilo se v diskuzním vláknu hned několikrát. A co vy? Také byste Alex přejmenovali na malou "Leošku"?


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy