Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Leoš Mareš odhalil tajný zvyk s malou Alex a promluvil o chystaném turné. V téměř padesáti letech si plní dávný sen

+ Dalších 6 fotografií

Leoš Mareš už skoro nechodí po veřejných akcích a své soukromí si pečlivě střeží. Když ale hitmaker Michal David ohlásil křest nového alba Funky 2, udělal moderátor výjimku. Redakce eXtra.cz s Marešem udělala rozhovor, ve kterém hvězda Evropy 2 prozradila, že chystá celorepublikové turné. Jedno mu bude na jeho cestách ale velmi chybět: už teď se mu stýská po rodině, která odjela za teplem.

Leoš Mareš v pondělí večer zavítal na křest nového alba Michala Davida s názvem Funky 2, což bylo velkým překvapením. Moderátor rádia Evropy 2 totiž do společnosti moc nechodí, a ačkoli není fanda hudebního stylu "funky", pozvání na křest i tak přijal. Michala Davida totiž bere jako velkého srdcaře a v minulosti mu hitmaker prý mnohokrát vyšel vstříc, jak Leoš řekl v rozhovoru pro eXtra.cz.


Nicméně se nám zpěvák svěřil s velkou novinkou. Ještě letos se chystá na turné po celé České republice a jedno z měst už dokonce vyprodalo vstupenky. "Zajímavé je, že první je vyprodané Brno. To se vyprodalo asi za hodinu. A je to takový paradox, protože místo, které se nejlépe prodává, se nejhůř objednává," pronesl Leoš Mareš, který zároveň přiznal první zastávku, kterou bude Kladno. A shodou okolností před třiceti lety v tomto konkrétním sále měl moderátor svůj maturitní ples.

Chvíle na turné budou ale dlouhé a už teď se moderátorovi stýská po jeho rodině, která před velkou akcí odjela na ostrovy. "Už teď vím, že mi bude strašně chybět. Moje žena to vymyslela tak, že v době té největší práce by odjela s dcerou do zahraničí. Kdyby byla moje žena s dcerou doma, tak bych tu dnes nebyl. Ale protože teď mám extrémní množství práce, kdy finalizujeme mnoho projektů, oni odjeli na Kanárské ostrovy i s mojí tchyní. A já tady v Česku mohu nerušeně pracovat," prozradil Leoš Mareš, který se na své turné už hodně těší.


Slova o dceři a čtvrtém miminku

Hvězdný moderátor má doma skoro již dvouletou dceru Alex Marešovou, kterou má s krásnou Monikou Marešovou. V rozhovoru prozradil, že mají s holčičkou rituál, kdy ho malá dcerka hladí po vousech, protože je v rodině jediný, kdo ty vousy má.

Tenhle roztomilý zvyk si neodpustí, ani když je dcera s maminkou tak daleko. "Dnes jsme spolu mluvili přes FaceTime a já jí říkám: "Pohladíš tátu po vousech?" No a ona začala hladit ten telefon, tak to mě dojalo," řekl Mareš s úsměvem. Řeč přišla i na možné další miminko, ale podle trojnásobného otce mu tři děti zatím stačí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy