Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leoš Mareš obdržel dojemný vzkaz: Reakce oblíbeného moderátora všechny odrovnala!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Teprve nedávno se Leoš Mareš (41) tajně oženil s krásnou Monikou Koblížkovou (36) a stihl si užít i líbánky v Dubaji. Teď veřejnost šokoval svým přístupem k fanouškům a hlavně velkým srdcem. Jeho reakce na roztomilý vzkaz od teenagera dojala celé Česko!

Náš nejpopulárnější moderátor Leoš Mareš si nedávno tajně vzal přítelkyni Moniku Koblížkovou a příjemně překvapil celý národ. I když jejich zásnuby nebyly žádným tajemstvím, svatbu pojali tak trochu jinak, a to v tichosti a pouze s rodiči.

Teď ale Leoš všechny překvapil svým přístupem k fanouškům a velkým srdcem. Šestnáctiletý Joachim mu napsal zprávu, na kterou už předem čekal odmítnutí, vše ale skončilo jinak. Moderátorovi napsal: „Ahoj Leoši, je mi 16 let a jmenuji se Joachim. Studuji hotelovku v Litoměřicích a jsem v 1. ročníku. V roce 2021 budeme mít maturitní ples, a tak mě napadlo se zeptat, jestli bys nemohl přijet a být naším překvapením?“

„Já vím, že máš moc nabídek, a máma říkala, že nemám šanci, ale chci to zkusit, za to nic nedám. Můžeme teď už začít šetřit, je nás 23 ve třídě, a když dáme každý měsíc každý z nás 50 Kč stranou, tak za 4 roky to bude 55 200 Kč. Nevím, jestli to bude stačit, ale víc dát bohužel nemůžeme,“ napsal Joachim. Reakce Leoše chytla všechny za srdce!

„Slibuji, že přijedu zadarmo! Pokud tedy ještě v roce 2021 budete moje služby chtít,“ napsal Leoš Mareš na svůj profil a lidé žasnou. Nikdo nečekal tak velkorysé gesto od známého moderátora, a Leoš si tak získal spoustu nových obdivovatelů a příznivců. Je vidět že má srdce na správném místě!

Související články

Další články