Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Leoš Mareš nechal nahlédnout do milionového hnízdečka lásky: Z postele až na královskou terasu

Leoš Mareš nechal nahlédnout do soukromí.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
bydlení
Na druhý svátek vánoční pozval Leoš Mareš (44) své fanoušky, kteří si zakoupili lístek na jeho vánoční koncert, exkluzivně do jeho nového bydlení, které si pořídil společně s manželkou Monikou Marešovou (39) za necelých 40 milionů korun. Doposud nechal nahlédnout zejména do obývacího pokoje a nyní nechal fanoušky nakouknout až do ložnice s obří terasou.

Nedávno vyšla najevo informace, že si moderátor Leoš Mareš (44) koupil s manželkou Monikou Marešovou (39) nový byt za 39 milionů korun v nově postaveném domě na území pražského Břevnova. I s terasami má luxusní byt rozlohu 403 metrů čtverečních.

V novém království už Leoš Mareš dokonce stihl uspořádat velkolepou vánoční party z obýváku, plnou hvězdných hostů, které se pomocí online streamu mohl zúčastnit každý, kdo si zakoupil vstupenku.

Tentokrát nechal oblíbený moderátor nahlédnout do soukromí o něco více. Na svých sociálních sítích zveřejnil snímek přímo z ložnice, která se chlubí velkou terasou. A tak se manželský pár může každý den kochat úchvatným výhledem na ranní či noční oblohu.

Na Marešův byt se podívejte v naší fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy